ПриватБанк попереджає українців про нове шахрайство, яке прикривається торговою маркою банку.

Про це йдеться в пресрелізі банку, що є в розпорядженні агентства.

"Служба безпеки ПриватБанку своєчасно виявила та попередила українців про нову схему шахрайства, яка використовує зареєстрований невідомими особами у США сайт та незаконно використовує логотип та айдентику банку", – йдеться у повідомленні.

За даними фахівців з кібербезпеки ПриватБанку, цей сайт є на 100% шахрайським, оскільки використовує посилання на неіснуючі інвестиційні проєкти та компанії без їхньої згоди, а також незаконно використовує айдентику банку та інших юридичних осіб.

Зазначається, що шахраї заманюють у шахрайський проєкт пропозицією високого доходу за схемою, яка притаманна виключно шахрайській фінансовій піраміді із застосуванням соціальної інженерії та ймовірного хакерства. Про злочинний характер схеми говорить й односторонній канал зв’язку в проєкті: після того, як людина заповнить форму, оператор шахрайського центру виходить на зв’язок для “відпрацювання” клієнта.

ПриватБанк попереджає клієнтів про небезпеку контактів із шахраями та участі у таких проєктах. Банк звернувся до правоохоронних органів із заявою задля припинення діяльності шахраїв.