В естонському місті Раквере, де відбувся чемпіонат Європи із сумо серед спортсменів до 14 і 16 років, чемпіоном став харків’янин Ярослав Гамов. У складі збірної України він посів перше місце у командних змаганнях серед юнаків до 14 років. Ярослав також виборов срібну медаль в особистих змаганнях у ваговій категорії понад 70 кілограмів.

Ще три медалі на чемпіонаті в Естонії завоювала Дарина Коритіна. У командних змаганнях серед дівчат до 16 років вона посіла друге місце, а в особистих у ваговій категорії понад 70 кілограмів та в абсолютній вазі стала бронзовою призеркою.

За крок до нагороди був Микита Каневський, який посів п’яте місце у ваговій категорії до 60 кілограмів. Ще два харківських спортсмени Артем Саратов і Дмитро Лисняк стали сьомими у вазі до 50 кг та до 65 кг відповідно.

А в загальнокомандному заліку чемпіонату Європи збірна України посіла перше місце. За два дні нашим спортсменам вдалося завоювати 14 золотих нагород.