ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ
ПОЛІТИКИ ТА РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА
ПОВІДОМЛЯЄ
:

Державною службою України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва було прийнято рішення від 29.07.2014 № 34 «Про необхідність усунення Міністерством екології та природних ресурсів України порушень принципів державної регуляторної політики згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» щодо внесення змін до наказу Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України від 08.09.1999 № 204 «Про затвердження Положення про екологічний контроль у пунктах пропуску через державний кордон та в зоні діяльності регіональних митниць і митниць» в частині виключення з його редакції абзацу п'ятого підпункту 4.3.2. пункту 4.3. розділу 4, абзацу другого підпункту 4.3.3. пункту 4.3. розділу 4 та додатка 5 до цього підпункту (тобто суднової екологічної декларації).

Відповідно до частини першої статті 28 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» рішення уповноваженого органу про необхідакть—усуненню порушень- принципів державної регуляторної політики підлягає виконанню органом виконавчої влади, щодо регуляторного акта якого було прийнято це рішення, у двомісячний строк з дня прийняття такого рішення.

Ураховуючи невиконання Міністерством екології та природних ресурсів України рішення Держпідприємництва України у встановлений строк, а також незадоволення Мінекономрозвитку України скарги Мінприроди України щодо рішення від 29.07.2014 № 34 «Про необхідність усунення Міністерством екології та природних ресурсів України порушень принципів державної регуляторної політики згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», керуючись частиною шостою статті 28 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо, що дію вищевказаних положень наказу Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України від 08.09.1999 № 204 «Про затвердження Положення про екологічний контроль у пунктах пропуску через державний кордон та в зоні діяльності регіональних митниць і митниць» зупинено з 30 вересня 2014 року.