Американка Софія Кенін стала переможницею Відкритого чемпіонату Австралії (Australian Open) з тенісу в Мельбурні.

У фінальному поєдинку спортсменка обіграла іспанку Гарбінє Мугуруса з рахунком 4: 6, 6: 2, 6: 2. Матч тривав 2 години 3 хвилини.

Відзначається, що Гарбінє Мугуруса зробила вісім подвійних помилок, в той час як Кенін - 0. Крім того, американка реалізувала п'ять з шести брейк-поінтів, а її суперниця тільки два з 12.

21-річна Кенін перший раз у своїй кар'єрі виграла турнір «Великого шолома». Наступного тижня в рейтингу Жіночої тенісної асоціації вона підніметься з 15-го на 7-е місце.

Відкритий чемпіонат Австралії з тенісу завершиться 2 лютого. У чоловічому фіналі зіграють австрієць Домінік Тім і серб Новак Джокович.

Загальний призовий фонд турніру становить 49,1 мільйона доларів.