У фіналі «Ліверпуль» обіграв інший англійський клуб «Тоттенхем» з рахунком 2: 0.

Вирішальний матч єврокубкового сезону відбувся в суботу ввечері в Мадриді. Переможцем Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2018-2019 років став англійський «Ліверпуль».

Вже на другій хвилині головна зірка «Ліверпуля» єгиптянин Мохамед Салах відкрив рахунок, реалізувавши пенальті.

Після цього на полі точилася запекла боротьба. У другому таймі «Тоттенхем» створив кілька небезпечних моментів. Але на 87-й хвилині вийшов на заміну бельгійський нападник «Ліверпуля» Дівок Орігі, і забив другий гол для своєї команди, забезпечивши їй остаточну перемогу.

Англійський «Ліверпуль» став переможцем турніру в 6-й раз. Більше перемог тільки у мадридського «Реала»- 13 і у італійського «Мілана» - 7. За 5 разів Кубок чемпіонів завойовували "Барселона" і "Баварія".