Усі 52 станції Київського метрополітену тепер приймають безконтактні платежі, повідомляє прес-служба «Ощадбанку», який виступив партнером метрополітену в цьому проекті.

«Сьогодні Київський метрополітен у партнерстві з компанією MasterCard та АТ «Ощадбанк» офіційно оголосив про запуск прийому безконтактних розрахунків на 73 турнікетах усіх 52 станцій Київського метрополітену», – йдеться в повідомленні.

Київ ще в червні 2015 року розпочав впровадження такої інновації та увійшов до п'ятірки міст світу (після Лондона, Санкт-Петербурга, Чикаго й Бухареста), де за проїзд у метро можна розраховуватись безконтактною карткою MasterCard або платіжним пристроєм прямо на турнікеті.

Протягом 6 місяців після запуску в Київському метрополітені щодня понад 7 тисяч пасажирів оплачують проїзд банківськими картками.

Картку з безконтактною технологією оплати MasterCard можна оформити в одному з 17 банків-емітентів: АТ «Ощадбанк», ПАТ «Альфа-Банк», ПАТ «БАНК ВОСТОК», ПАТ «Банк Михайлівський», ПАТ «Банк Форвард», ПАТ «Кредобанк», АТ «ОТР Банк», ПАТ «Комерційний банк «ПриватБанк», АТ «Райффайзен Банк Аваль», АТ «Таскомбанк», ПАТ «Укрсоцбанк», АТ «УкрСиббанк», АТ «Укрексімбанк», ПУАТ «Фідобанк», ПАТ «ВТБ Банк», ПАТ «ПУМБ», ПАТ «Сбербанк».

Zaxid.net