Про «Урядовий кур'єр»

Газета "Урядовий кур'єр" — щоденне видання центральних органів виконавчої влади України.

Засновник — Кабінет Міністрів України.

Головний редактор — Сергій БРАГА.

Газета виходить з жовтня 1990 року.

Мова видання — українська. Періодичність — п'ять разів на тиждень (вівторок, середа, четвер, п'ятниця та субота).

Входить до першої трійки найтиражніших видань в Україні. Загальний наклад 500 тисяч примірників на місяць.

"Урядовий кур'єр" оперативно інформує про найголовніші події у політичному, економічному, громадському, культурному житті країни та світу. Як офіційна газета органів державної виконавчої влади України, "Урядовий кур'єр" першим отримує найповнішу та ексклюзивну інформацію про діяльність Президента і Уряду України, друкує на своїх сторінках повні тексти законів України, Указів Президента, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів, нормативні документи міністерств і відомств та коментарі до них. Значна частина цих документів набуває з дня публікації в "Урядовому кур'єрі".

Особливе місце в газеті займає правова тематика, матеріали якої розраховані не тільки на фахових юристів, державних службовців, а й на широкий читацький загал. Моніторинг законодавства, аналіз нових законопроектів, узагальнення судової практики, діяльність правоохоронних органів, поради професійних правників, огляд ринку юридичних послуг – ось лише головні напрямки, які охоплює цей блок. Окрім того, "Урядовий кур’єр"залишається чи не єдиною в Україні газетою, яка регулярно надає своїм читачам юридичні консультації, підготовлені фахівцями міністерств і відомств.

У газеті широко представлена культура, духовність, історія України, традиції нашого народу. Багато уваги приділяє видання вітчизняній науці, пошукам та відкриттям учених, впровадженню інноваційних підходів і технологій у економіці, освіті, медицині. 
Ґрунтовно висвітлюється тема охорони здоров’я, зокрема проблеми реформування галузі, забезпечення доступності сучасної медичної допомоги, шляхи подолання соціально небезпечних хвороб, популяризується здоровий спосіб життя.

"Урядовий кур’єр" знайомить з панорамою міжнародних подій і одночасно є одним із найголовніших і найвиваженіших джерел про Україну за кордоном. Не випадково газету передплачує, зокрема, бібліотека Конгресу США та Британська бібліотека.

Серед авторів "Урядового кур'єра" — фахові спеціалісти-аналітики, громадські діячі, політики, посадовці, бізнесмени, діячі науки,  культури, освіти і спорту. Газета має розгалужену мережу власних кореспондентів. Тож кожна цікавинка з регіонів швидко стає відомою всій Україні.

Свідоцтво про реєстрацію:  КВ №2 від 12 квітня 1994 року.

Адреса редакції: 01008, м. Київ, вул. Садова,1/14.

Телефон/факс для довідок: (44) 253-12-95 / (44) 230-06-91.

Передплатний індекс — 61035. 

©Інформація (новини, статті, документи, оголошення, реклама, інфографіка, фото), яку  розміщено на сайті www.ukurier.gov.ua, є власністю редакції газети «Урядовий кур’єр».  

Передрук зазначеної інформації  чи будь-яке інше її поширення здійснюється лише за згоди керівництва редакції. Під час використання інформації, розміщеної на сайті, посилання на газету «Урядовий кур’єр» обов'язкове.