Фотофакти

 • Карикатури без слів

  Є в українців така вишукана манера: заскочить якась надзвичайна подія — ми її переживемо, віддихаємося, станемо міцнішими, поборемо всі навіяні комплекси, а з часом можна і посміятися над тим, що трапилося. Погодьтеся, притаманне таке не всім націям. 

 • У День скорботи на телеекранах горіла символічна свіча

  У День скорботи і вшанування пам’яті жертв німецько-радянської війни 1941—1945 років в Україні приспущено державні прапори з чорними стрічками. А на телеекранах горіла символічна свіча.    

 • Фотовиставка з нагоди Міжнародного дня біженця

  Захист біженців — це не просто прояв солідарності або співчуття, а обов’язок держав-членів, закріплений в міжнародному праві і, зокрема, в Конвенції ООН щодо захисту біженців 1951 року та низці регіональних правових документів. 

 • Найбільша в Україні йога-сесія

  У неділю в Києві пройшла найбільша в Україні йога-сесія, присвячена Міжнародному дню йоги та 25-річчю встановлення дипломатичних відносин між Україною та Індією. 

 • Удома і вода допомагає

  Четвертий день чемпіонату Європи зі стрибків у воду, який проходить на арені київського палацу водних видів спорту «Ліко», збагатив українську скарбничку на чотири нагороди і зробив нашу країну першою в медальному заліку. Зокрема Олександр Горшковозов та Максим Долгов вибороли в четвер золоті медалі в синхронних стрибках з 10-метрової вишки. 

 • Перша золота

  Першу золоту медаль  на домашньому чемпіонаті Європи зі стрибків у воду виборов для України титулований Ілля Кваша.  

 • Чемпіонат Європи зі стрибків у воду

  Українська столиця вперше приймає чемпіонат Європи зі стрибків у воду. І в перший день змагань наша збірна не залишилася без нагород — український дует Вікторія Кесар/Олександр Горшковозов виборов друге місце в командних змаганнях. 

 • Така юна, а вже королева

  Днями в Мінську завершилися чемпіонати світу зі швидких та блискавичних шахів серед юнаків та дівчат у вікових категоріях до 8, 10 і 12 років. У рапід-турнірі «золото» в категорії до 12 років виборола Анастасія Дубовик — учениця Дніпровської дитячо-юнацької спортивної школи № 9 ім. міжнародного гросмейстера О. С. Мороза. Наша спортсменка набрала 8 очок із 9 можливих.  

 • Японські мотиви

  Днями в українській столиці перебувала делегація міської ради Кіото на чолі з мером міста Дайсаку Кадокавою. З огляду на проголошений на найвищому рівні Рік Японії в Україні, високі гості мали насичену програму. 

 • Святково-розважальний «Парад капелюшків» у Кременчуці

  Святково-розважальний «Парад капелюшків» провели днями у Кременчуці на Полтавщині. Звісно, його підгадали до  Міжнародного  дня захисту дітей.