Андрій Костін разом з Прем’єр-міністром Данії Метте Фредеріксен вшанували у Бучі пам’ять жертв воєнних злочинів, які скоїли окупанти з рф.

«Маємо завжди пам’ятати про жертв жахливих воєнних злочинів, які російські окупанти скоїли на українській землі», — наголосив він. Генпрокурор зазначив, що хоч загарбницькі війська відступили з Київської області, агресор продовжує невибіркові обстріли мирних українських міст.  «Сьогодні вранці ворог здійснив чергову ракетну атаку на Київ та населені пункти області. Але кожна така атака лише зміцнює нашу рішучість зупинити росію й домогтися, щоб злочинний режим рф поніс відповідальність за кожен скоєний злочин», — констатував Андрій Костін.

Генпрокурор подякував за підтримку Данії боротьби України за суверенітет і територіальну цілісність, а також допомогу на шляху до справедливості. «Данія входить до топ-10 країн за обсягом допомоги Україні у співвідношенні до ВВП. Ми високо цінуємо військову допомогу, особливо історичне рішення надати Україні винищувачі F-16», — додав він.