Фото з сайту president.gov.ua

UNITED24. Абсолютний чемпіон світу з боксу у важкій вазі, чемпіон світу в суперважкій вазі Олександр Усик став амбасадором фандрейзингової платформи United24. Він зосередиться на підтримці напряму «Відбудова України». Про це було оголошено під час онлайн-спілкування спортсмена із Президентом Володимиром Зеленським.

«Я з радістю долучаюся до платформи, яку заснував Президент Зеленський, — зазначив Олександр Усик. — Ми маємо об’єднувати зусилля, щоб доносити правду до світової спільноти й посилювати підтримку України».

Володимир Зеленський наголосив на важливості утримання нашої країни у фокусі уваги всього світу. «Треба, щоб ніхто не забував, що відбувається в Україні», — акцентував він і зауважив, що Олександр Усик має зараз величезну популярність і у США, і в Європі, і ця популярність уже працює на допомогу Україні.

У команді United24 Олександр Усик приєднається до колег по спорту Андрія Шевченка та Еліни Світоліної, а також музикантів гурту Imagine Dragons, креативного директора Balenciaga Демни й американських акторів Лієва Шрайбера, Барбри Стрейзанд і Марка Гемілла, який нещодавно став першим амбасадором «Армії дронів».