СВЯТО НАБЛИЖАЄТЬСЯ! 13 грудня о 19:00 одночасно на всіх залізничних вокзалах країни охочі змогли запалити свої лампадки від Вифлеємського вогню миру. Він прибув в Україну напередодні ввечері. Уперше в історії його в області офіційно доправлятиме Укрзалізниця. Адже організація «Пласт» офіційно передала його представникам перевізника, повідомляє УНІАН.

 Фото з сайту novyny.live

У межах спільного заходу провідники 15 потягів доправили Вогонь на 22 вокзали обласних центрів країни та на вокзали Маріуполя, Костянтинівки й Лисичанська менш ніж за добу. Учора з 14:00 до 22:00 будь-хто зміг отримати Вогонь для свого дому на цих вокзалах. Там було встановлено безпечні стенди з Вифлеємським вогнем миру. 

Вифлеємський вогонь миру — міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, що полягає в розповсюдженні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа. Щороку у Вифлеємі його беруть австрійські скаути, транспортують літаком до Австрії й передають естафету сусіднім країнам.

В Україні з 1999 року вогонь, що символізує мир, любов та добро і символічно об’єднує всіх українців, розповсюджують пластуни — українські скаути.