ПАМ’ЯТЬ. За участі Президента Володимира Зеленського відбулася церемонія вшанування пам’яті українських військових, які загинули цього дня за свободу, незалежність і територіальну цілісність України.

Участь у заході, що відбувся на території Міністерства оборони, взяли Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук, міністр оборони Олексій Резніков.

На церемонії було виголошено імена 54 полеглих захисників України. Серед них 51 воїн, що загинув 20 січня 2015 року, обороняючи донецький аеропорт. Після кожного прізвища військовослужбовець роти почесної варти бив у дзвін, а салютна група робила залпи зі стрілецької зброї.

«Бої за донецький аеропорт укотре засвідчили, що сила духу українців сильніша за бетон і російську зброю, а захисників терміналів справедливо називають кіборгами», — вшанував пам’ять захисників Денис Шмигаль.

Учасники заходу на знак пошани до полеглих воїнів поклали квіти до Дзвона пам’яті, повідомляє департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів.