ЗНОВУ ПЕРШІ. З 10 по 15 березня в м.Пхьончхан (Південна Корея) проходив етап Кубка світу з лижних перегонів та біатлону серед паралімпійців. Серед 17 країн світу, що брали участь в змаганнях, національна паралімпійська збірна України стала першою у загальнокомандному заліку, виборовши 34 медалі — з них дев’ять найвищого ґатунку, 11 срібних  та 14 бронзових.

У фінальний день змагань  наші співвітчизники шість разів піднялися на п’єдестал.

Олександра Кононова виборола свою п’яту золоту нагороду в категорії стоячи (23:17.5). Другою стала Людмила Ляшенко (23:50.2.), третьою — Юлія Батенкова-Бауман (24:28.4). Зіркова трійця — на фото.

Варто зазначити, що лідер національної паралімпійської збірної Олександра Кононова, яка неодноразово тріумфувала  під час змагань, була визнана найкращою спортсменкою не лише української команди, а й цього етапу Кубка світу. Утім вже завтра в японському  Сапоро стартує наступний етап Кубка світу з лижних перегонів та біатлону. Бажаємо удачі нашим спортсменам і  вболіваємо за них!