Підготовка країни до зими — спільне завдання 660 об’єктів у Харківській, Полтавській та Донецькій областях мають забезпечити захистом від атак в межах підготовки до наступної зими.
Доступність має стати стандартом у всіх сферах життя«Формат ради вже став постійним майданчиком, де ми напрацьовуємо нові політики і системні рішення, щоб безбар’єрність була не просто зафіксована у цифрах, а відчутна на практиці для кожної людини. Безбар’єрність — це принцип, у центрі якого людина та її інтереси», — наголосила Юлія Свириденко.
Щоб ідеї молоді знаходили втілення в рішеннях і змінахДнями запрацювала Національна рада з питань молоді при Кабінеті Міністрів України. Про це повідомила Прем’єрміністр Юлія Свириденко.
Страхування ризиків відповідає вимогам часуЕкспортнокредитне агентство отримало право самостійно визначати умови страхування інвестиційних кредитів, зокрема перелік ризиків, які покриваються.
Домовилися про нові кроки в безпековій співпраціПрезидент України Володимир Зеленський під час зустрічі із Президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом подякував за підтримку, яку Туреччина надає Україні з початку повномасштабної російської агресії, і сприяння в поверненні з полону наших людей.
Турбота і підтримка наймолодших — це про майбутнєНа черговому засіданні Кабінет Міністрів ухвалив постанову щодо розподілу коштів з рахунку для надання гуманітарної та іншої допомоги цивільному населенню в умовах воєнного стану в Україні.
Пам’ятаємо про всі наші землі і громадиВолодимир Зеленський поспілкувався з українськими воїнами, які сповідують іслам, лідерами Меджлісу кримськотатарського народу, представниками мусульманської спільноти й духовенства, керівниками іноземних дипломатичних установ.
Наш прапор знову здіймавсяГлава держави подякував спортсменам національної паралімпійської збірної України за перемоги у змаганнях і наголосив, що країна пишається кожним і кожною з них.
Які регіони не готові до третього етапу пом’якшення карантинуНа своїй сторінці у Фейсбук уряд поінформував, які карантинні обмеження послаблено з 1 червня, та які регіони до цього поки що не готові.
14 липня 2016 Офіційний візит Президента до Азербайджану Facebook Twitter Google+ 11.07.2016 Зустріч Президента України з Прем’єр-міністром Канади 08.07.2016 Найкращі фото, зроблені з квадрокоптерів 05.07.2016 Українські десантники провели тренування у рамках "Репід Трайдент-2016" 04.07.2016 Конкурс екологічних фото: переможці 01.07.2016 Австралія у фотооб’єктиві 29.06.2016 Урочистості з нагоди 20-ї річниці Конституції України 24.06.2016 У Києві відкрилася виставка документів Національного архівного фонду України 23.06.2016 Літак на сонячних батареях перелетів через Атлантичний океан 19.06.2016 Як українці Трійцю святкували 16.06.2016 У Ріо представили медалі переможців Олімпійських ігор 2016 14.06.2016 Найбільший радіотелескоп у світі невдовзі запустять в Китаї 10.06.2016 Стадіони Євро-2016 09.06.2016 Виставка «Культурний простір Донеччини. Людмила Огнєва: Українське вишиття» відкрилаля в Києві 08.06.2016 Прибуття збірної України з футболу на Євро-2016 07.06.2016 Навчання НАТО офіційно розпочалися у Польщі