Державна податкова служба України

Н А К А З

21.12.2012                                                                                                  №1159

Про затвердження Державного реєстру реєстраторів  розрахункових   операцій

Відповідно до Положення про Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 серпня 2002 року №1315, та рішення Технічної комісії (протокол від 18.12.2012 №18)

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій з урахуванням моделей реєстраторів, внесених відповідними наказами ДПС України та рішеннями Державної комісії з питань електронних систем і засобів контролю та управління товарним і грошовим обігом при Кабінеті Міністрів України, у новій редакції (додається).

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державної податкової служби України від 23.08.2012 №772 „Про затвердження Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій”.

3. В.о. директора Департаменту взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю Голуб Н.В. забезпечити оприлюднення наказу у 10-денний строк від дати видання шляхом розміщення на веб-сайті Державної податкової служби України та у друкованих засобах масової інформації.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Голови – начальника податкової міліції Головача А.В.

Голова О.В. Клименко

Реєстр читайте тут