Віктор КАЛІНІЧ
для «Урядового кур’єра»

ФУТБОЛ. Вже після першої зустрічі футболісти полтавської «Ворскли» практично забезпечили вихід до наступного кола розіграшу Ліги Європи. У Белфасті команда Миколи Павлова без особливих зусиль перемогла місцевий «Гленторан».

У середині першого тайму під час розіграшу кутового відзначився Роман Безус після подачі Володимира Чеснакова. А ще за дев’ять хвилин уболівальників на стадіоні «Овал» вдруге засмутив Ахмед Янузі, який реалізував вихід сам на сам з голкіпером Ароном Хоггом. Матч-відповідь відбудеться 21 липня в Полтаві.

Головну сенсацію ігрового дня подарував «Рейк’явік», який вдома розгромив учасника групового етапу Ліги чемпіонів-2010/11 «Жиліну» — 3:0. Два голи словаки пропустили після того, як на початку другого тайму в них був вилучений Петер Шулек. Не розчарував й інший ісландський клуб — «Хабнарфйордур», що здобув нічию —1:1 в домашньому матчі з португальським «Насьоналем».