Президент Віктор Янукович побажав українським спортсменам успіхів та перемог на XXII зимових Олімпійських іграх у Сочі. «Хочу побажати, щоб у вас вийшло все, що ви задумали. Настав момент у вашому житті, який створить для вас у спорті умови піднятися на ту вершину, до якої ви прагнете», — сказав Віктор Янукович під час зустрічі з членами олімпійської збірної України в Сочі.

Глава держави зазначив, що приїхав зустрітися з українською командою, щоб підтримати й підняти бойовий дух спортсменів. Він також побажав їм завжди досягати тих цілей, які вони ставлять перед собою. На переконання Президента, у цьому олімпійцям повинні допомогти характер та воля до перемоги.

Віктор Янукович зауважив, що активно вболіватиме за українську команду. «Будемо стежити, будемо вболівати, будемо разом допомагати вам, аби ви йшли вперед потужно», — цитує слова глави держави його прес-служба.

Міністр молоді та спорту Равіль Сафіуллін від імені спортсменів подякував за підтримку, яка надається спорту загалом та олімпійській команді зокрема. Він зазначив, що у 2014 році державним бюджетом передбачено майже на 20% збільшення фінансування спорту в Україні.

Ця красива команда не має права на поразку. Фото Aндрiя МOСIЄНКA

Урядовець також наголосив, що під час підготовки до Олімпійських ігор команда провела всі необхідні етапи підготовки і тренувань. «Держава ті зобов’язання, які брала на себе, виконала. За три роки було виділено 109 мільйонів гривень», — додав Равіль Сафіуллін.

Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка зазначив, що українську команду на Іграх представляють 43 спортсмени. Він подякував главі держави за підтримку спорту та олімпійського руху. «Хотів би висловити слова подяки за підтримку спорту, олімпійського руху. Ми це відчуваємо. Дякую, що приїхали нас підтримати», — резюмував Сергій Бубка. 

Відділ новин
«Урядового кур’єра»