Фізичні особи — підприємці — платники єдиного податку першої та другої групи  повинні подати податкову декларацію платника єдиного податку протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного  року. Тобто не пізніше 3 березня 2014 року.

Платники єдиного податку третьої — шостої груп подають податкову декларацію платника єдиного податку у строк, встановлений для квартального податкового періоду, тобто протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу. Останній день подання звіту за ІV квартал 2013 року — 10 лютого 2014 року.

ЄСВ із зарплати  працівників-іноземців  не утримується

Чинність Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями поширюється на відносини, що виникають під час провадження діяльності, пов’язаної зі збором та веденням обліку єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Платники ЄСВ визначені у частині 1 статті 4 Закону № 2464.

Відповідно до пункту 1 та пункту 6 частини 1 статті 4 Закону № 2464, платниками ЄСВ є дипломатичні представництва і консульські установи іноземних держав, філії, представництва та інші відокремлені підрозділи іноземних підприємств, установ та організацій (зокрема міжнародні), розташовані на території України, громадяни України та особи без громадянства, які працюють у дипломатичних представництвах і консульських установах іноземних держав, філіях, представництвах, інших відокремлених підрозділах іноземних підприємств, установ та організацій (зокрема міжнародних), розташованих на території України.

Водночас іноземні громадяни, які працюють у представництвах іноземних підприємств, розташованих на території України, не належать за Законом № 2464 до платників ЄСВ та не підлягають загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню.

Отже, враховуючи зазначене, єдиний внесок на заробітну плату фізичних осіб — нерезидентів представництвами іноземних держав, розташованих на території України, не нараховується та не утримується.

 

Головне управління Міндоходів у м. Києві