МЕДАЛІ — У КУБОК! Одинадцять нагород здобули українські борці вільного стилю на чемпіонаті Європи в Ризі. Срібні медалі завоювали Андрій Яценко (57 кг), Юлія Ткач (63 кг), Оксана Гергель (60 кг), Тетяна Кіт (55 кг), бронзові: Ібрагім Алдатов (86 кг), Юлія Хавалджи-Благиня (53 кг), Ален Засєєв (125 кг), Семен Радулов (65 кг), Алла Черкасова (75 кг), Аліна Махиня (69 кг), Ганна Василенко (58 кг).

Це дало змогу жіночій збірній під керівництвом Володимира Євонова посісти перше командне місце (59 балів), що аж на 10 очок більше, ніж у срібного призера Білорусі. Чоловіча збірна під керівництвом Руслана Савлохова посіла третє місце, від лідера нашу команду віддаляє лише 8 балів. А отже, обидві команди братимуть участь у цьогорічному Кубку світу!

А блискучу крапку у виступі українських спортсменів на чемпіонаті Європи зі спортивної боротьби в Ризі поставив  Жан Беленюк. Чинний чемпіон світу та Європи з греко-римської боротьби у ваговій категорії 85 кг впевнено підтвердив свою високу майстерність та вдруге поспіль здобув найціннішу медаль Старого Світу. У «золотому» фіналі Беленюк здолав суперника з Грузії Роберта Кобліашвілі — 5:2.