ЯК ЗОЛОТА РИБКА У ВОДІ… На чемпіонаті Європи з водних видів спорту, який  проходить у Лондоні з 9 по 22 травня, вже завершили свої виступи стрибуни у воду і представники синхронного плавання.  Найвищу нагороду зокрема здобули українські синхроністки у довільній програмі. Наша команда у складі Ганни Волошиної, Лоліти Ананасової, Дар’ї Юшко, Олени Гречихиної, Ольги Золотарьової, Катерини Резнік, Анастасії Савчук, Ксенії Сидоренко, Олександри Сабади і Катерини Садурської отримала за свій виступ від суддів 94 бали.

Збірна України зі стрибків у воду своєю чергою посіла третє місце в загальнокомандному заліку чемпіонату Європи-2016.  На рахунку українців 8 нагород — 3 золоті, 2 срібні та 3 бронзові. Медалі найвищого ∂атунку здобули Ілля Кваша (індивідуальні стрибки з метрового трампліна), Юлія Прокопчук (індивідуальні стрибки з вишки), Юлія Прокопчук — Максим Долгов (мікст, вишка).

Учора розпочали свої виступи на європейській першості плавці. Побажаємо і їм щедрого «улову».