На запрошення Президента Володимира Зеленського до Києва прибув всесвітньо відомий американський актор, кінорежисер і продюсер Том Круз. Глава держави зустрівся з ним в Офісі Президента ввечері останнього дня вересня. Том Круз повідомив Володимирові Зеленському, що зацікавився українськими локаціями для зйомок одного зі своїх нових кінопроєктів. Саме це й стало ще одним приводом для відвідування нашої країни.

Фото з сайту president.gov.ua

Президент розповів гостю про власний досвід роботи в кіно. Володимир Зеленський принагідно зазначив, що український парламент нещодавно ухвалив закон про компенсації іноземним виробникам, які знімають фільми в Україні. Цей нормотворчий документ сприятиме активному розвитку кіноіндустрії та дасть поштовх міжнародному копродакшну, тобто опрацюванню відеоматеріалів після зйомок епізодів фільму, підготовці та виготовленню комп’ютерних об’єктів, редагуванню, монтажу тощо.

Глава держави висловив переконання, що цей закон зробить Україну інвестиційно привабливою для потужних світових кіновиробників.