МАЛА, ТА СИЛЬНА. Днями  українка Дарина Лазебна стала чемпіонкою світу з класичного пауерліфтингу.  Свій титул вона здобула на світовій першості з класичного пауерліфтингу серед дорослих, юніорів, юніорок, юнаків та дівчат, що проходить у місті Кілін (США). Юна спортсменка з Донеччини, яка виступала на змаганнях у ваговій категорії до 52 кг,  показала третій результат у присіданні — 115 кг. У жимі лежачи з результатом 80,5 кг Дарина стала другою, поступившись спортсменці з Казахстану Далірі Каримовій лише на півкілограма. А станова тяга та результат

140 кг вивели українку у фаворити змагань. За сумою триборства Дарина Лазебна набрала 335,5 кг і підкорила найвищу сходинку п’єдесталу чемпіонату світу.

«Суперники були дуже сильними, боротьба — важкою. Все вирішувалося на останніх підходах. Мій успіх — результат тренувань і величезна підтримка тренера Сергія Федоренка», — розповіла чемпіонка про свій виступ на змаганнях найвищого рівня.