Цього разу традиційний День міста Золотоноша (йому виповнилося 443 роки) поєднався з двома фестивалями — патріотичної пісні та чорнобривців. Отож почавшись з урочистої ходи, свято вилилося у феєрверк яскравих заходів, узяти участь у яких поспішало ціле місто.

Звичайно, в центрі уваги організаторів були золотонісці, які до дня народження міста причепурили подвір’я та оселі, а самі вдяглися у вишиванки. Святкового настрою додали квіти, які тут не тільки люблять, а старанно вирощують. А відзначили пам’ятними подарунками багатодітну родину Олега та Наталії Горяченків, золоту пару Анатолія та Ніну Савенків, молодят Олександра й Аліну Москаленків, грошовими сертифікатами — найкращого господаря приватного сектору Олександра Воробйова, хазяйновитих мешканців багатоповерхівки №247-а на вул. Шевченка.

Дефіле у вишиванках, «караоке на фонтані», майстер-класи від працівників Будинку дитячої та юнацької творчості, частування пирогом, до випікання якого долучилися відомі в Золотоноші люди, зокрема Герой України Микола Васильченко, народний депутат Олександр Скічко, представник дружньої Іспанії Франциско Гонсалес, міський голова Віталій Войцехівський, — усе це, як і виставки майстринь ГО «Мистецький дім», фотоконкурс «Чорнобривцева Золотоноша» зробило свято особливим, незабутнім. А барвисте змагання танцівників і зовсім вибило аргументи в песимістів — усе було так креативно й органічно, як може бути тільки у місті, багатому на талановитих, веселих і кмітливих людей.

Дефіле у вишиванках нікого не залишило байдужим. Фото з сайту zoloto.citi

Пекарі в Золотоноші авторитетні

У Золотоноші вміють продуктивно працювати, але й відпочивають цікаво, з розмахом. Відчувається, що тут править бал чуття великої міської родини.

Роман КИРЕЙ,
«Урядовий кур’єр»