ЯРМАРОК. Журналісти, як і представники інших творчих професій, — люди багатогранні. А ще, можливо, частіше мають справу з байдужістю чи несправедливістю, дізнаються про біду першими.  І тоді обставини спонукають не лише інформувати, а й діяти. Напередодні Дня журналіста у Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал» відбувся другий ярмарок-аукціон «Добро рятує серця», під час якого були представлені творчі доробки журналістів: картини, вишивка, вироби з дерева, кераміка, прикраси домашнього інтер’єру тощо.

Роботи медійників можна придбати на сайті Центру дитячої кардіології та кардіохірургії. Серед них і картина, виконана в техніці квілінг редактором відділу соціально-правових питань «Урядового кур’єра» Інною Косянчук.

Торік такий самий аукціон зібрав понад 80 тисяч гривень. На ці гроші благодійники придбали нове обладнання для дослідження крові. Цього року журналісти збирають на діагностичний апарат. Лікарі кажуть, що він допоміг би врятувати сотні маленьких пацієнтів.

«У  нас зламався — вже півроку не працює ангіограф, без якого ми не можемо надавати допомогу дітям з вродженими вадами серця, які вмирають одразу після народження», — повідомив журналістам  директор Центру дитячої кардіології та кардіохірургії Ілля Ємець.