Фото з сайту facebook.com

Змагання  FPV-квадрокоптерів (дрон-рейсинг) — молодий вид авіаційного спорту, офіційно він був визнаний спортивною дисципліною лише торік. Та вже у 2017-му  проводиться 16 етапів Кубка світу з дрон-рейсингу.  Один з них відбувся минулих вихідних у Дніпрі і мав одночасно статус відкритого чемпіонату України.

У турнірі взяли участь понад 50 пілотів з шести  країн: України, Польщі, Швейцарії, Німеччини, Марокко та Австралії.

Окрім офіційних змагань  відбулися й аматорські, змагання пілотів на майстерність володіння трюковою частиною та нічні  перегони.

Переможцем  в основній номінації став німець Енді Хахн (він також переміг і в нічних польотах), другий — швейцарець Даріо Нойєншвандар, третій — українець Віктор Дзензель.  У фристайлі переміг українець Микита Стадниченко, другою стала полька  Олександра (Лексі) Янсон, третє місце дісталося українцеві Денису Ободзинському.

Усі учасники змагань талановиті інженери і самі  конструюють свої дрони. Приміром у Лексі  Янсон (на знімку) їх вісім:  три вона привезла до України, а ще п’ять залишилося вдома, у Польщі. До речі, 24-річна спортсменка — єдина дівчина серед учасників змагань.