ЛІЛЛЕХАММЕР-2016. Україна виборола другу медаль на II зимових Юнацьких Олімпійських іграх. Сноубордистка Дарина Кириченко стала бронзовим призером у складі інтернаціонального міксту разом зі шведами Веронікою Едебо, Давідом Мобаєргом та Валентином Міладіновим з Болгарії.
 
Переміг в цьому виді змагань квартет з Німеччини, «срібло» дісталося швейцарцям. Загалом на кросовій трасі гірськолижного курорту Хаф’єль, де проходять змагання зі скі- та сноубордкросу, за медалі боролись 11 команд і 5 з них були змішаними, а визначити володарів срібної та бронзової медалей допоміг лише фотофініш.
 
«Першими моїми емоціями були шок та радість. Одразу почала дзвонити батькам, просто не могла повірити в те, що сталося. Та й досі не віриться, що стала медалісткою Юнацьких Олімпійських ігор. Вдячна своїм колегам по команді.
Ніщо так не зближує, як змагання. Ми одразу стали однім цілим, разом працювали на результат, на перемогу. Такий шанс випадає раз на життя, а тому потрібно було його використати по максимуму», — такими були перші емоції українки. Їх важко не розділити, адже нагорода Дарини Кириченко стала першою в історії вітчизняного сноубордингу.