ПЕНТАКАМПЕОНЕ. У середу іспанська «Севілья» здобула третю поспіль і п’яту в історії клубу перемогу в Лізі Європи УЄФА, а отже, отримала путівку до групового турніру Ліги чемпіонів наступного сезону.

У фіналі другого за престижністю клубного турніру континенту, який відбувся на стадіоні «Санкт-Якоб Парк» в Базелі (Швейцарія), підопічні Уная Емері обіграли англійський «Ліверпуль» з рахунком 3:1. На гол Деніела Старріджа у першому таймі «Севілья» по перерві відповіла влучним ударом Кевіна Гамейро та дублем капітана андалузців Коке (64, 70). Також варто привітати з першим здобутим єврокубковим трофеєм вінгера збірної України Євгена Коноплянку, який хоч і не зіграв у фіналі, однак зробив чималий внесок у загальний успіх іспанської команди.

Зазначимо, що й Суперкубок УЄФА цьогоріч точно буде іспанським, адже 9 серпня на стадіоні «Леркендал» у Тронгеймі (Норвегія) «Севілья» зіграє з переможцем фіналу Ліги чемпіонів Реал — Атлетико.