Фото з cайту biathlon.com.ua

Капітан українських біатлоністів Дмитро Підручний у неділю виборов золоту медаль у гонці переслідування на 12,5 км на чемпіонаті світу в шведському Естерсунді.

Стартувавши четвертим і припустившись двох промахів на першому вогневому рубежі, 27-річний  тернополянин надалі діяв сконцентровано, професійно і технічно. На фініші він на  8,3 секунди випередив лідера загального заліку Кубка світу норвежця Йоганнеса Бьо (5 промахів), якому дісталося «срібло», та на 17,7 секунди — володаря «бронзи» француза Кантена Фійона Має (3 промахи).

«У  мене досить важкий початок сезону — я багато хворів, але ми з тренером намагалися підлаштувати пік форми саме до чемпіонату світу і робили ставки на спринт і переслідування. Гадаю, злагоджена робота всієї команди допомогла вийти на максимум, — зазначив новий чемпіон світу (до речі, перший в історії віт­чизняного біатлону) журналістам.

А старший  тренер чоловічої збірної України словацький фахівець Юрай Санітра наголосив: «Це винагорода за всю роботу, яку ми зробили, за всі бажання і прагнення. Золота медаль — винагорода Дмитра Підручного за те, який він — хороший, розумний, інтелігентний. Для мене це теж сатисфакція за те, що довіряю йому. Це найвдаліший день у моєму житті! Так, у мене вже були олімпійські чемпіони, але сьогоднішня медаль — просто музика, щось особливе!»