СТАРТ СЕЗОНУ. В очікуванні Олімпійських Ігор-2018 у Пхьончхані ми прагнемо від українських біатлоністів нагород та гідної конкуренції. А вже вінцем має стати захист нашими дівчатами свого олімпійського «золота» в естафеті. Днями в шведському Естерсунді стартував Кубок світу, який став офіційним початком сезону для стріляючих лижників. Там у четвер ми дочекалися першої нагороди — лідер збірної України Юлія Джима посіла в стартових для себе перегонах — індивідуальних на 15 кілометрів — третє місце, поступившись переможниці чотирнадцятьма секундами. «Я найбільше радію чистій стрільбі. Тому що торік для мене було
нормою 2—3 промахи… За останні два роки це вперше, коли я відстріляла без промахів в індивідуальній гонці», — сказала Юлія Джима в коментарі сайтові Міжнародного союзу біатлоністів.
Варто зазначити, що за крок до п’єдесталу зупинилася в цих перегонах ще одна досвідчена українська біатлоністка Валентина Семеренко. Вона також відстрілялася без промахів та програла лідерові 30,1 секунди.