Цього тижня Чернівці захопив фестиваль, покликаний спонукати молодь до вивчення іноземних мов.

«Маркет мов» спрямовано на те, щоб зацікавити всіх до вивчення мов. Бо мова — перший крок до комунікації. Насправді вивчати іноземні мови можна легко, і на цьому фестивалі ми розповідаємо, як саме», — зазначила радник очільника Мінінформполітики Марина Соботюк.

На центральній площі міста відбулися лекції, майстер-класи, розмовні клуби, презентації мовних шкіл, кінопокази просто неба, безкоштовне тестування й чемпіонат з англійської мови, наймасовіший урок з англійської мови за участі відомого психолінгвіста і поліглота Віталія Зубкова, концерт та ще багато чого цікавого.

Фото з сайту promin.cv.ua

Культурні центри та мовні школи представили креативні локації з вивчення мов. Спеціальним гостем фестивалю став лідер гурту «Мандри» Сергій Фоменко (Фома) зі спеціальною програмою «Лайфхаки: як спонукати іноземців спілкуватися українською мовою».

Захід організувало Міністерство інформаційної політики спільно із соціальним проєктом з вивчення іноземних мов Lingva Skills за ініціативи Студентської ради при МІП.

«Ми відібрали дев’ять найкращих місцевих центрів з вивчення іноземних мов, і кожен з них не залишив без уваги жодного гостя фестивалю. Вони настільки креативно підійшли до підготовки, навіть здавалося, що одного дня для такого фестивалю дуже замало», — поділилася враженнями координатор Lingva Skills Марія Богуслав.

Цьогоріч «Маркет мов» завітає 27 серпня до Ужгорода й 31 серпня — до Ковеля.