МАС-РЕСЛІНГ. Приємна новина надійшла з міста Батумі (Грузія), де відбувся третій чемпіонат Європи з мас-реслінгу. Запоріжки показали блискучі результати на змаганнях: уперше в історії золоту медаль чемпіонату Європи виборола спортсменка з Мелітополя Ольга Сукач. За даними управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької ОДА, українські спортсмени здобули в свою скарбничку і «золото», і «срібло» і «бронзу».

Під час змагань у боротьбі за звання найкращих зійшлися 79 спортсменів із 10 країн. Збірна України вдало стартувала, і першого дня змагань наші учасники принесли команді три медалі. У категорії до 75 кг не знайшлося рівних спортсменці Ользі Сукач. Пройшовши чемпіонат без жодної поразки, вона принесла українській збірній першу золоту медаль міжнародних змагань.

Ще одна спортсменка з Мелітополя Аліна Польченко в категорії до 55 кг виборола срібну медаль. У цій категорії «бронзу» взяла Олександра Швець із Херсонської області.

Другого дня скарбничка збірної України поповнилася ще однією «бронзою»: її здобула Алла Закусилова (категорія до 65 кг) з Миколаївської області.

Тож у збірної України чотири медалі та призове місце у командному заліку.

Мас-реслінг — вид єдиноборства, суть якого полягає в перетягуванні палиці двома спортсменами, які сідають одне проти одного, ступнями впираються в дошку опори і за командою судді намагаються перетягти суперника на свій бік чи вирвати палицю з його рук.