Фото з сайту xsport.ua

Жодна жіноча біатлонна гонка на нинішній Білій Універсіаді в Алмати не обходиться без українських медалей, і з кожним наступним стартом наші дівчата підіймаються на одну сходинку п’єдесталу вище. А перше українське золото казахської «сесії» виборола Надія Бєлкіна, яка виграла гонку переслідування на 10 км!

Стартувавши шостою, студентка Національного університету фізичного виховання і спорту майстер спорту міжнародного класу  провела найбільш вдалу гонку серед своїх найближчих конкуренток і з трьома колами штрафу більш ніж на 20 секунд випередила дует росіянок Ольгу Шестерікову і Ларису Кукліну. Цілком реальний був і переможний дубль для нашої команди. Та, на жаль, Яна Бондар, лідируючи перед останньою стрільбою з півхвилинною перевагою, зіткнулася в останній стійці з проблемами, які набили оскому самій спортсменці. На цей раз Яна зуміла вразити лише одну мішень і, незважаючи на самовіддану погоню на останньому колі, наздогнати суперниць в боротьбі за подіум не змогла — четверте місце.

У Юлії Бригинець на фініші 11-й результат, а Марія Кручова і Яна Пустовалова, поліпшивши позиції в переслідуванні, закінчили гонку 14-ю і 16-ю відповідно.

Втім, у наших дівчат ще буде змога вибороти  медалі Універсіади: в програмі змагань залишаються змішана естафета і перегони з масовим стартом.