Збірна України виборола 7 золотих, 4 срібні та бронзову нагороди чемпіонату світу з пауерліфтингу серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат, що завершився днями в місті Потчефструм (ПАР).

Високі здобутки юніорської команди (5 золотих та 1 срібна нагорода) успішно вплинули на рейтинг наших співвітчизників у медальному заліку — українці очолили командний рейтинг. За підсумками трьох вправ Владислав Чорний (до 74 кг), Андрій Шевченко (+120 кг), Олександр Рубець (до 105 кг) та Костянтин Мусієнко (до 83 кг) вибороли чемпіонські титули.

Фото з сайту ukrpowerlifting.com

У свою чергу колектив українських юніорок замкнув трійку лідерів командного заліку першості, здобувши «золото» та два «срібла». На найвищу сходинку серед спортсменок до 52 кг піднялася Тетяна Шлопко.

Серед юнаків та дівчат українці вибороли 2 «золота», «срібло» та «бронзу». Чемпіонками у цій віковій категорії стали Анастасія Антонюк (до 57 кг) та Руслана Краснова (до 72 кг).

Свій тріумф спортсмени й тренери присвятили рідній Україні та приурочили до професійного свята, яке відзначали минулої суботи.