ЗУСТРІЧАТИМУТЬ ЗА ОДЯГОМ. Учора Федерація футболу України спільно з компанією-розробником представила нову ігрову форму національної збірної з футболу, в якій наша команда виступить на чемпіонаті Європи 2016 року у Франції.

Також в рамках презентації відбулося офіційне представлення амбасадорів національної збірної команди України — відомих українців, патріотів та палких уболівальників команди. У заході зокрема взяли участь співаки Джамала і Сергій Василюк з гурту «Тінь Сонця», телеведучі та спортивні коментатори.

Головний тренер національної збірної України Михайло Фоменко у притаманному йому стислому коментарі висловив надію на те, що нова форма принесе успіх команді на Євро-2016.

 

 

«А взагалі, головне не форма, а зміст», — наголосив наставник «синьо-жовтих».

Особливість нової екіпіровки полягає в дизайні футболки, яка виконана в стилі Хенлі, а також орнаменті, сформованому переплетенням ниток, в результаті чого утворюється картатий візерунок, що складається з горизонтальних і вертикальних смуг. Нова форма витримана в традиційних кольорах —жовтому і синьому.

Свій перший матч у новій екіпіровці національна збірна команда України з футболу проведе вже 24 березня в домашньому поєдинку проти збірної команди Кіпру в Одесі.