ВІНЕЦЬ СЕЗОНУ. Наші паралімпійці виграли загальний залік Кубка світу з лижних перегонів та біатлону сезону-2016-2017! Лише на останньому етапі  в японському Сапоро вони вибороли 33 нагороди, з яких 11 золотих, 9 срібних та 13 бронзових медалей. У команди Франції, яка стала другою, 4 золоті медалі, в третьої паралімпійської збірної — команди  Німеччини — 3 золоті, 5 срібних та 7 бронзових нагород. Паралімпійці США — четверті з 3 золотими та 3 бронзовими нагородами.

Безсумнівний лідер змагань (не тільки української команди, а й Кубка в цілому) Олександра Кононова — їй вдалося вибороти чотири  золоті нагороди за чотири  дні змагань японського етапу. До речі, таке лідерство вона розділяє з представником французької команди Дав’є Бенджаміном, котрий також  виборов чотири найвищі нагороди. Щодо наших співвітчизників, то в  15 із 20 спортсменів — високі нагороди, зокрема п’ятеро атлетів — мультимедалісти.

З них четверо — з медалями найвищої проби: в Максима Ярового їх три, в Оксани Шишкової — дві  золоті та дві  срібні медалі, в Юрія Уткіна  — одна  золота та одна  срібна нагороди, в Ярослава Решетинського — одна  золота та одна  бронзова медалі.

Урочиста зустріч національної паралімпійської збірної команди України з лижних перегонів та біатлону відбудеться в терміналі D аеропорту Бориспіль сьогодні о 13.15.