Переможців фінальної частини відбору збірної України, яка братиме участь в Міжнародних Invictus Games 2020, що відбудуться у травні у Гаазі, нагородив Прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

«Для мене величезна честь бути тут присутнім, щоб привітати людей, які дуже відповідально підійшли в дуже відповідальний для країни момент, щоб захистити нашу землю. Для нас це неймовірно важливо, і ми в уряді намагатимемося якісно працювати, щоб вам було простіше», — зазначив Олексій Гончарук, звертаючись до учасників змагань.

Фото з сайту kmu.gov.ua

«Загалом у чотирьох видах спорту на київському стадіоні «Піонер» змагалися понад дві сотні учасників: українські ветерани й військовослужбовці, які зазнали поранення, захворіли або були травмовані, виконуючи службові обов’язки в зоні бойових дій», — розповіла міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Оксана Коляда.

«Ігри нескорених» тривали впродовж усієї суботи, повідомляє департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів. Крім спортивних змагань, у програмі заходу передбачили чимало розваг не лише для учасників, а й для їхніх родичів і друзів, які прийшли підтримати спортсменів.