ХОЛОДНИЙ НІС І ГАРЯЧЕ СЕРЦЕ.  Кращі кінологи поліції, прикордонної та пенітенціарної служби України змагаються цими днями на Першому всеукраїнському поліцейському чемпіонаті з багатоборства  серед кінологів у Мукачевому. У змаганнях участь беруть 26 кращих кінологічних команд з усіх областей, окрім Кіровоградської та Луганської.

Чотирилапі правоохоронці, серед яких переважно німецькі вівчарки,  разом зі своїми інструкторами  долають  200-метрову смугу перешкод — стрибають  через бар’єри різної висоти, проходять  мости та поперечини, повзуть  під низькими поверхнями, піднімаються і спускаються  сходами; виконують  комплекс вправ загальної та спеціальної підготовки розшукових собак, а також демонструють  затримання умовного правопорушника.

За словами головного  судді змагань начальника відділу організації кінологічної діяльності Національної поліції України Віталія Іванченка, сьогодні разом з поліцейськими виконує завдання понад  тисяча службових собак, з яких 600 розшукових, 130 спеціалізуються на пошуку вибухівки та зброї, а 100 — на пошуку наркотичних речовин.