ВЛАСНЕ БАЧЕННЯ. Днями в Національній спілці художників України відкрилась персональна виставка відомого майстра живопису  Миколи Канєвського. Експозиція складається з 50 полотен.  Це й  відомі картини: «Венеція», «Зустріч»,  «Боротьба», «Білий птах», і зовсім нові роботи майстра.  Виконані вони у різних техніках та стилях, однак усі спонукають до роздумів щодо власного буття і водночас до узагальнення.

Полотна  не розкривають свою сутність з першого погляду. Вони вимагають внутрішньої роботи — від живого споглядання до абстрактного мислення.

Художник каже, що його полотна кожен може прочитати по-своєму. Приміром, після  відвідин Італії з’явилася відома  «Венеція». «Самобутнє  місто показано таким, яким бачу його, можливо, лише я. Натомість, коли його споглядатиме хтось інший, то він побачить щось власне, — каже художник. — Адже світ не такий прямолінійний, як може комусь здаватися». Переконатися в цьому зможуть усі охочі, якщо відвідають виставку майстра, яка експонуватиметься  до 28 червня.