ЄВРО-2016. На території готельного комплексу Forte Village на Сардинії, де готується до фінальної частини чемпіонату Європи з футболу  національна команда України, можна взяти велосипед напрокат. Цим жваво користуються наші футболісти. Тепер чимало хлопців дістаються до тренувального поля на двох колесах. Пішки від приміщення будівлі, де мешкають «синьо-жовті», йти лише 5 хвилин, однак  на велосипеді швидше, до того ж можна прокататися з вітерцем. Якщо хтось ще не встиг орендувати «бічіклетту» (велосипед італійською), його охоче підвозить партнер по команді. За цим і застав Олександра Кучера, Ярослава Ракицького та Євгена Коноплянку прес-аташе національної команди Олександр Гливинський.

Фото з сайту euro2016.ffu.org.ua

Для тих, хто не хоче йти пішки, є ще одна альтернатива — вагонетка на кшталт подовженого гольф-кара. Там поміщається майже вся команда. Але чимало гравців не проти, навіть після непростого тренування, пройтися пішки. Прогулюватися територією готелю, вкритою ароматними тропічними рослинами, — задоволення.

Перші тренування, в яких беруть  участь всі присутні на зборі гравці, складаються з ігрових серій та спеціальних вправ. А тим часом тренерський штаб збірної України вирішив розширити коло претендентів на поїздку до Франції. Після перших тренувань Михайло Фоменко надіслав виклик ще двом гравцям — нападнику Євгену Селезньову та оборонцеві Богдану Бутку. Таким чином, конкуренція у боротьбі за потрапляння до заявки на фінальний турнір зростає, повідомляє офіційний сайт ФФУ.

Найімовірніше, прізвища 23 гравців, які представлятимуть Україну на Євро-2016, тренерський штаб назве після першого товариського матчу, який підопічні Михайла Фоменка зіграють з румунами у неділю 29 травня.