СТАРТ СЕЗОНУ.  Футбольний сезон в Україні за традицією розпочався із Суперкубка. 16 липня в Одесі зійшлися чемпіон — київське «Динамо» та володар національного Кубка — донецький «Шахтар». Перед початком матчу президент Федерації футболу України Андрій Павелко та президент УПЛ Володимир Генінсон нагородили лауреатів минулого сезону. Так, кращим тренером визнано керманича киян — Сергія Реброва, кращим гравцем — лідера «Динамо» Андрія Ярмоленка, кращим воротарем — Андрія П’ятова, кращим молодим гравцем — півзахисника «Шахтаря» Віктора Коваленка. Кращим арбітром став Анатолій Абдула. Щодо самого матчу, слід зауважити, що обидві команди зараз далекі від своїх кращих ігрових кондицій. І це не могло не накласти  відбиток на гру. Головні  події розгорнулися в другому таймі. Рахунок у зустрічі відкрив Фред, який замкнув навіс Тайсона — 1:0  на користь «Шахтаря». «Динамо» зрівняло рахунок на 80-й хвилині — після розіграшу кутового відзначився Віда. Відповідно до Регламенту змагань додаткового часу не було передбачено, тож команди відразу перейшли до серії післяматчевих пенальті, в якій влучнішими були саме кияни — 3:4.

Чемпіонат України-2016—2017 стартує наступної п’ятниці. Як відомо, в розіграші візьме участь 12 команд. Чи стане наступний сезон початком відродження Прем’єр-ліги, покаже час.