БОРОЛИСЯ — ВИБОРОЛИ. Спортсмени з 22 країн світу взяли участь у ХХ Київському міжнародному турнірі з боротьби, який відбувся 13 — 14 лютого в столичному Палаці спорту.

Змагання повернулися після дворічної перерви в оновленому форматі: на столичних килимах змагалися не лише борці й борчині-вільники, а й представники греко-римського стилю — усіх трьох олімпійських дисциплін. Україну представляли зіркові спортсмени Жан Беленюк, Валерій Андрійцев, Ален Засєєв, Олександр Хоцянівський, Олександр Чернецький, Дімітрій Тімченко, Армен Варданян, Юлія Ткач, Аліна Махиня та інші, не менш амбітні члени збірної.

Приміром, у вільному стилі в найлегшій вазі до 57 кг переможцем турніру став Василь Шуптар. Він бронзовий призер чемпіонату світу у вазі до 61 кг. На нинішньому турнірі перебрався в олімпійську вагову категорію, де впевнено довів перевагу над суперниками.

У фіналі Василь переміг дворазового чемпіона світу серед кадетів Андрія Яценка (на знімку — на лопатках) — 10:0. Зважаючи на те, що 2016 рік є олімпійським, для багатьох команд турнір став репетицією ліцензійних змагань, де навесні будуть розіграні олімпійські путівки.