Днями в Мінську завершилися чемпіонати світу зі швидких та блискавичних шахів серед юнаків та дівчат у вікових категоріях до 8, 10 і 12 років. У рапід-турнірі «золото» в категорії до 12 років виборола Анастасія Дубовик — учениця Дніпровської дитячо-юнацької спортивної школи № 9 ім. міжнародного гросмейстера О. С. Мороза.  Наша спортсменка набрала 8 очок із 9 можливих.

Свого часу Настин тренер міжнародний гросмейстер Дмитро Максимов зазначав: його вихованка серйозно і по-дорослому ставиться до свого захоплення, вона надзвичайно цілеспрямована. Тож закономірно вслід за багатьма перемогами на всеукраїнському і міжнародному рівнях прийшло й  світове «золото».  Варто зазначити, що у категорії до 10 років друге місце на змаганнях у Мінську посіла Анжеліка Ломакіна — 7 очок. З-поміж інших українських учасників найкращі результати — 5 місце Софії Ярошенко (до 10 років) та 10 місце Софії Іваницької (до 12 років). У бліц-турнірі наші дівчата так само виступили краще за хлопців. У категорії до 10 років лише додаткові показники за однакової кількості очок із переможницею залишили на другому місці Людмилу Іваницьку, а Анжеліка Ломакіна, яка набрала на пів-очка менше — 6,5 — поділила 3—6 місця та у підсумку стала п’ятою. Переможниця рапіду Анастасія Дубовик у бліц-турнірі із 5,5 очка посіла 10 місце. У змаганнях взяли участь 55 спортсменок із 24 країн.