В Одесі під час урочистостей з нагоди відзначення Дня Військово-Морських сил ЗС України відбулося погашення конвертів міністром оборони Степаном Полтораком і директором Одеської філії АТ «Укрпошта» Сергієм Дроздом.

Конверт «Україна чекає на вас!» присвячено бранцям, заручникам і політв’язням, які перебувають у тюрмах Російської Федерації та на окупованих територіях України.

На конверті зображено картину художниці Беати Куркуль «Маленький кораблику, повертайся додому», яка була створена на підтримку українських моряків, захоплених у полон російськими силовиками поблизу Керченської протоки 25 листопада 2018 року, повідомляє Міноборони.

Фото з сайту facebook.com/generalpoltorak

Крім того, Степан Полторак взяв участь у церемонії покладання вінка та квітів на воду на честь загиблих під час несення служби військових і цивільних моряків.

На зовнішньому рейді міністр оборони Степан Полторак разом з командувачем Військово-Морських сил ЗС України адміралом Ігорем Воронченком, командувачем 6-го флоту США віцеадміралом Лізою Франкетті та почесними гостями вшанували пам’ять загиблих. На їхню честь пролунали залпи військового салюту.