НАЙКРАЩІ РОБІНГУДІВКИ. У самісінькому центрі англійського Нотінгема, на площі Старий Ринок, близько 300 сучасних нащадків Робіна Гуда з 44 країн Європи днями розіграли нагороди чемпіонату Європи зі стрільби з лука. Батьківщина найвідомішого лучника стала щасливою для наших  спортсменів, які  тричі підіймалися на п’єдестал пошани.  «Золото» на рахунку жіночої команди з класичного лука — Анастасії Павлової, Вероніки Марченко та Лідії Січенікової, Вероніка Марченко посіла перше  місце й в індивідуальній першості.

А в змаганнях змішаних команд наші Віктор Рубан та Анастасія Павлова поповнили скарбничку української збірної бронзовою нагородою. Цікаво, що львів’янка Вероніка Марченко, яка вперше  стала чемпіонкою в індивідуальних змаганнях, у півфіналі змагалася з подругою по команді Анастасією Павловою, пліч-о-пліч з якою проходила вогонь і воду багатьох кадетських, юніорських, а тепер і  дорослих турнірів. Вероніка виявилася влучнішою, а в фіналі з рахунком 7:1 перемогла росіянку  Туяну Дашидоржиєву.

Нині українські лучники мають дві особисті олімпійські ліцензії. Вже здобули перепустки до Ріо  Вероніка Марченко та Віктор Рубан. Тож останній ліцензійний турнір — Кубок світу в Анталії, обіцяє зібрати рекордну кількість учасників. За командну перепустку в Анталії змагатиметься й «золотоєвропейське» українське  жіноче тріо — Вероніка Марченко, Анастасія Павлова та Лідія Січенікова (на знімку).