У цих хлопців ще все попереду, та вони вже на вершині. Недосяжній поки що для інших наших вікових національних команд. Збірна України з футболу U-20 — чемпіон світу-2019!

«Слава Україні!» минулого тижня гучно пролунало на світовій першості в Польщі, де підопічні талановитого тренера Олександра Петракова здивували зрілою  грою. На шляху до першого в історії тріумфу  українці здобули шість перемог і одну нічию: у груповому турнірі перемогли збірні США і Катару та зіграли 1:1 з нігерійцями, в  плей-оф по черзі виграли у збірних Панами, Колумбії та Італії, фінальний поєдинок зі збірною Південної Кореї також складався спершу непросто — довелося відігратися та довести, хто сьогодні номер один у світовій когорті майже двадцятилітніх.

До цього тріумфу українські футболісти вигравали юнацький мундіаль  ще далекого 1977 року в  складі збірної СРСР. У тій  команді було відразу дев’ятеро українських гравців. Капітаном команди був Андрій Баль з «Карпат», а найкращим гравцем турніру став київський динамівець Володимир Безсонов.  Примітно, що переможні голи у фіналі Україна — Південна Корея забили також київські динамівці Владислав Супряга (дубль) та Георгій Ціташвілі.