ГОРАМИ, ДОЛАМИ… Відомий  андоррський гірськолижний курорт Вальнорд став центром світового маунтинбайку. Саме тут зібралися найкращі райдери у дисципліні кросс-кантрі, які визначили переможця третього етапу Кубка світу. Найкращою у жіночому заліку стала українка Яна Беломоіна. Вона  подолала трасу за 1:26:04, випередивши найближчу переслідувачку Анніку Лангвад на 1 хвилину 37 секунд. Третьою фінішувала Гунн-Рита Дале.

Успіх в Андоррі став для українки другим поспіль. До цього вона святкувала перемогу на попередньому етапі в Німеччині. А на старті сезону Яна була четвертою в Чехії. Завдяки цим результатам українська атлетка очолила загальний залік Кубка світу з 2001 очком в активі.

«Я дуже довго йшла до цього. Багато років наполегливої праці, самовіддачі та віри в себе. А також підтримка та допомога близьких мені людей та тих, що працюють зі мною. Усе це, без сумніву, дає результат», — поділилася Яна рецептом успіху. До речі,  8 липня у Швейцарії стартує наступний етап перегонів, на який наша спортсменка вийде у лідерській майці.