Цього тижня до причалу Одеського морського вокзалу пришвартувалися мінні тральщики чотирьох країн НАТО: іспанський ESPS Sella, румунський Ros Lupu Dinescu, болгарський BGS Shkval та італійський ITS Numana. Ці кораблі патрулюють у Середземному морі у складі 2-ї постійної протимінної групи НАТО SNMCMG2. А до Одеси судна прибули з дружнім візитом і перебуватимуть тут упродовж тижня, повідомляє пресслужба Міноборони.

Учора в Одесі висадилася представницька делегація Альянсу, очолювана Генеральним секретарем Єнсом Столтенбергом. Із цього міста розпочнеться візит до України Північноатлантичної ради. Сьогодні у столиці розпочинається засідання Комісії Україна — НАТО, участь у якій візьме Президент Володимир Зеленський. У насиченій програмі — зустрічі Генсека та постійних представників країн НАТО з Головою Верховної Ради Дмитром Разумковим, головами політичних фракцій парламенту, міністром закордонних справ Вадимом Пристайком і міністром оборони Андрієм Загороднюком.

А поки що в Одесі Єнс Столтенберг зустрівся з керівництвом Військово-Морських сил, виступив перед курсантами Одеської морської академії. І провів у порту спільну пресконференцію з віцепрем’єр-міністром Дмитром Кулебою.

Фото з сайту mil.gov.ua