ЛІТО, ПЛЯЖ, ПЕРЕМОГА! Збірна України з пляжного футболу — чемпіон Європи. У  вирішальному матчі Суперфіналу Євроліги-2016 команда Євгена Варениці здобула вольову перемогу над збірною  Португалії 2:1 і вперше в історії здобула чемпіонський кубок. Рахунок на 8-й хвилині відкрив Джордан Сантос після класного паса п’ятою від Бельшиора. Але наші перевернули все з ніг на голову на початку третього періоду. На 25-й хвилині наш форвард Олег Зборовський забив свій фірмовий гол бісіклетою, поборовшись на п’ятачку суперників. За хвилину Дмитро Ведмідь вистрілив від лівої бровки, і м’яч рикошетом від піску залетів у ворота — 2:1.

Після цього наші гравці, ведені досвідченим воротарем Віталієм Сидоренком, вистояли під відчайдушним штурмом португальців і вперше в історії здобули чемпіонське звання Euro Beach Soccer League. Отже, Євген Варениця дотримав слова — в інтерв’ю головний тренер збірної України обіцяв взяти реванш у чинних чемпіонів і поквитатися за програний торік фінал. Попереду на збірну України чекає відбір на чемпіонат світу, який пройде у вересні в Італії.