Фото з сайту sambo-fias.org

Лише шість країн здобули золоті нагороди на чемпіонаті світу зі спортивного й бойового самбо, поєдинки якого проходили в Софії. Загалом  наші спортсмени вибороли 12 медалей: дві золоті та по п’ять срібних і бронзових. Прикметно, що на найвищу сходинку п’єдесталу підіймалися саме самбісти.

Зокрема Наталія Смаль впевнено захистила титул чемпіонки світу в категорії до 72 кілограмів. «Я програла на чемпіонаті Європи, і це був мій стимул, щоб виграти на чемпіонаті світу. Торік стала чемпіонкою в Марокко, а в цьому підтвердила, що той успіх не був випадковим», — наголошує спортсменка.

А останнього змагального дня чемпіонський титул виборола Світлана Ярьомка у ваговій категорії 80+. Це не перший титул спортсменки, яка представляє Київщину. 2013-го українка перемогла опонентку на світовому форумі в Санкт-Петербурзі. І якщо три роки тому поєдинок за «золото» Світлана завершила з мінімальною перевагою за балами, то цього разу буквально розтрощила Анну Балашову з Росії.