ПОГОДА. Найближчої доби істотних змін погоди не очікується, без опадів. У західних областях вночі, вранці місцями туман. Вітер західний, 5-10 м/с, повідомляє Укргідрометцентр.

Температура вночі 0-5° морозу, у Карпатському регіоні місцями 6… 10° морозу, на узбережжі Криму 3… 5° тепла, вдень 0-5° тепла, у Криму та на півдні Одеської області до 9° тепла.

У Києві без опадів. Вітер західний, 5-10 м/с. Температура вночі 1… 3° морозу, вдень 2…4° тепла.

У неділю, 20 листопада, без істотних опадів, лише на півночі Лівобережжя та у східних областях місцями невеликі опади.

У західній частині вночі, вранці місцями туман. Вітер західний, 5-10 м/с.

Температура вночі від 4° морозу до 1° тепла, на узбережжі Криму 1… 6° тепла, вдень 0… 5° тепла, на півдні місцями 6-9° тепла.

У Києві без істотних опадів. Вітер західний, 5… 10 м/с. Температура вночі 0… 2° морозу, вдень 2… 4° тепла.